Perşembe , 23 Mart 2017

Reina saldırısını sevinçle karşılayanlar tarihçi Ayşe Hür’ü hedef gösteriyor!

Saray medyası ve AKP’li troller tarihçi Ayşe Hür üzerinden linç kampanyası yürütüyor.

“Biz Noel kutlamayız. Nereyi patlatıyorlarsa patlatsınlar” diyen yandaş medya tarihçi Ayşe Hür üzerinden bir linç kampanyası geliştiriyor.

Dün gece İstanbul’da Reina isimli bir mekanda yılbaşı gecesine düzenlenen saldırıyı sevinçle karşılayan yandaş medya ve AKP’nin maaşlı trolleri, tarihçi Ayşe Hür üzerinden linç kampanyası yürütüyor.

Linç kampanyası Ayşe Hür’ün Twitter hesabından katliamla ilgili diyanet işlerini eleştirerek katliamı sevinçle karşılayıp “iyiki olmuş, müslüman yılbaşı kutlamaz, hepsi gebersin” paylaşımlarını yapan AKP’lileri deşifre etmesiyle başladı.

“Yarın Diyanet İşleri Başkanı’nın,”kimse Reina’yı tarayan,tebrik ederim, tam da benim verdiğim fetvaya uygun davranmış” demesini bekliyorum” paylaşımını yapan Hür, önce AK-troller daha sonrasında AKP yandaşı medya tarafından hedef gösterilerek emniyete şikayet edildi.

Trollerin bir çok ağır hakaret ve tehdidine maruz kalan Hür “Müslümanlar(!) Reina’ya saldırıyı kınamak için tek twit atmadılar ama beni kınamak, hakaret etmek, şikayet etmek için binlercesini attılar” tweetini paylaşarak tepki gösterdi.

Öte yandan sosyal medyada bir çok yandaş gazeteci, Reina saldırısını tarihçi Ayşe Hür, gazeteci Amberin Zaman ve modacı Barbaros Şansal’ın planladığına dair asparagas haberler yayıyor.

 

ARYEN HABER

Okumadan Geçme

Flynn-AKP İlişkisi ABD’de mercek altında

Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in Rusya ve Türkiye’yle temaslarına ilişkin bilgi istendi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

'